Margininkų bendruomenė surengė bardų koncertą

Gegužės 29 dieną, sekmadienį, Margininkų bažnyčioje įvyko dainuojamosios poezijos bardų- K.Smorigino ir O.Ditkovskio koncertas. Šį kultūros renginį Margininkų kaimo žmonėms dovanojo šiais metais įsikūrusi Margininkų bendruomenė.

Į koncertą atvyko žmonės ne tik iš Margininkų, bet ir iš Dobilijos, Piliuonos ir Rokų gyvenviečių, taip pat nemažas būrys svečių iš Kauno miesto. Dėl atlikėjų populiarumo koncertas sulaukė didelio žmonių susidomėjimo.

Koncertas įvyko sakralinėje aplinkoje, Margininkų bažnyčioje, kuri jau skaičiuoja ketvirtą šimtmetį amžiaus ir yra unikalus medinės architektūros statinys. Margininkų bažnyčios klebonas V.Gražuliavičius, būdamas aktyvus bendruomenės narys, yra pažadėjęs atverti bažnyčios duris ne tik kultūros renginiams, bet ir organizuojamiems susitikimams su įdomiais žmonėmis.

Koncerte dalyvavo ir Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas A.Makarevičius, tarybos narys A.Nesteckis, seniūnė D.Glinskienė, seniūnaitis A.Gelažius ir daug kitų svečių.

Prieš prasidedant koncertui Margininkų bendruomenės pirmininkas dr.J.Rimas susirinkusiems pristatė bendruomenės artimiausius planus ir palinkėjo visiems atverti sielą muzikai.

Koncerto pabaigoje mero pavaduotojas A.Makarevičius bendruomenės pirmininkui dr.J.Rimui įteikė padėkos raštą už kaimo bendruomeniškumo stiprinimą, o seniūnė D.Glinskienė – atminimo dovaną už kaimo žmonių subūrimą bendrai veiklai.

Bendruomenės atstovė spaudai Daiva Bagdžienė