Labdaros koncertas

Šių metų birželio 29 dieną Virginijos ir Justino Rimų iniciatyva jų sodyboje įvyko labdaros koncertas, skirtas rašytojos Eglės Šiliūnienės pasakų knygai, įkvėptai jos septynių vaikų, išleisti.

Vakaras prasidėjo šeimininkų sveikinimu, po kurio F.Bortkevičienės kalbos premijos laureatė, Violeta Bakutienė, pasidalino įspūdžiais apie Eglės Šiliūnienės pirmąją pasakų knygą „Gyveno kartą mamytė“, o pati rašytoja susirinkusiesiems paskaitė pasaką „Pilkieji akiniai“ iš naujai ruošiamos leisti knygos, kuri sudomino ne tik mažuosius, bet ir jų tėvelius.

Vakarą tęsė šeimininkų pakviestas styginis kvartetas „BassArco“, vadovaujamas Giedriaus Daunoravičiaus, ir saksofonistas Tomas Čiukauskas. Į koncertą gausiai susirinkę klausytojai išgirdo filmų „Aštuonkojis“, „Geras,blogas ir bjaurus“, “Misija“, „Krikštatėvis“ bei daugelio kitų žinomiausių muzikinių kūrinių improvizacijas. Nuostabi aplinka, švelnus vasaros oras ir nepakartojami muzikos garsai sukūrė stebuklingą nuotaiką, kuri dar ilgai tvyrojo ore. Tad ir susirinkusieji neskubėjo skirstytis, o mielai liko pasidžiaugti ir pasidalinti savo įspūdžiais vieni su kitais bei su vakaro šeimininkais.

Koncerto organizatoriai dėkoja už visų atvykusiųjų nuoširdų dalyvavimą ir dosnumą.

Bendruomenės atstovė spaudai Daiva Bagdžienė