LABDAROS KONCERTAS SU VIRGILIJUMI NOREIKA

Į Margininkų bendruomenės organizuotą labdaros koncertą žmonės pradėjo rinktis gerą valandą prieš koncerto pradžią. Todėl renginio organizatoriams kilo nerimas, ar visi norintys išgirsti maestro V. Noreiką tilps mažoje, bet unikalioje savo architektūra Margininkų Šv. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje.

Koncerto pradžioje Margininkų bendruomenės pirmininkas dr. Justinas Rimas susirinkusius klausytojus supažindino su vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, problema, sakydamas: – Sąvokos vaikas ir „ vėžys“ sunkiai telpa žmogaus sąmonėje. Lietuvoje tikriausiai yra mažai šeimų, kur artimųjų tarpe nebūtų išgirsta diagnozė „vėžys“, o ypač skaudu, kai ši liga paliečia pačius pažeidžiamiausius – mūsų vaikus.

Aktorė Gražina Urbonaitė pristatė koncerto atlikėjus: Virgilijų Noreiką (tenoras), Dainių Puišį (baritonas) ir Vytautą Lukočių (klavinova). Koncerto metu skambėjo Maironio, A. Baltakio, B. Dvariono ir kitų autorių kūriniai, o aktorė G. Urbonaitė skaitė Justino Marcinkevičiaus eiles. Koncerto pabaigoje gausiai susirinkę klausytojai ilgais plojimais dėkojo maestro V.Noreikai, jo kolegoms už puikų koncertą ir turiningai praleistą laiką.

Margininkų bendruomenė dėkoja UAB „Garlita“, UAB „IVUANA“ ir ūkininkams Linai ir Audriui Banioniams už paramą organizuojant labdaros koncertą.

Surinktos lėšos pervestos labdaros – paramos fondui „Mamų unija“, už kurias bus nupirkti ligonių kasų nekompensuojami vaistai vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Margininkų bendruomenė